Hakkımızda - UYG Yönetim ve Danışmanlık
Hakkımızda

UYG Yönetim ve Danışmanlık

Güvenilir, etik değerlere bağlı, yenilikçi, ihtiyaca yönelik, çözüm odaklı eğitim ve danışmanlık hizmetleri veren “bilgi sermayesi” katkı sağlamaktır.

UYG Danışmanlık Hakkında

Dünya üzerinde artan küreselleşme ile birlikte her alanda hızla yaşanan gelişmelere şahit olmaktayız. Mal, hizmet ve bilgi üretimi yapan işletmeler, bu gelişmelere ayak uyduramadıkları takdirde birçok problemle karşı karşıya kalmaktadır. İşletmelerin yaşamlarını devam ettirebilmek ve rekabet üstünlüğü sağlayabilmek için yapması gerekenler vardır. Bu küresel rekabet ortamında, teknolojiyi kullanan ve geliştiren, dünya standartlarında üretim yapmayı hedefleyen, doğru zamanda doğru kararlar alabilen, ülke ekonomisine katkı sağlayan, bünyelerindeki çalışanlara değer veren, örgüt eğitimini amaç edinen işletmeler ayakta kalabilecektir.

Biz, ülkemizin geleceği adına işletmelerimizin bu gelişmelere uyum sağlamasını istiyoruz. Verdiğimiz eğitimler ve desteklediğimiz projeler ile işletmelerin, çalışanların ve ülkemizin ekonomik gelişimine katkı sağlamayı hedef ediniyoruz. Her şirketin bir misyon ve vizyonu vardır. Aynı zamanda her bireyin de kişisel misyon ve vizyonu olmalıdır. Bizim misyonumuz; güvenilir, etik değerlere bağlı, yenilikçi, ihtiyaca yönelik, çözüm odaklı eğitim ve danışmanlık hizmetleri vererek “bilgi sermayesi” ne katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz ise; kalite ve başarı ile en iyisini elde etmektir. Kurumsal veya bireysel misyonunu oluşturmuş tüm danışanlarımız için de bu vizyonu yapmaya gayret ediyoruz. Birlikte her şeyi başarabileceğimize inanıyoruz.

Unutmayın, Küçük adımlar büyük sonuçlar meydana getirir… (Small Steps Big Results)